FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Peter Fink-JensenVidenskabelig assistentDTU Aqua25 38 39 90pefi@aqua.dtu.dk
Rikke Horne FischerStudentermedhjælperDTU Aquarhofi@aqua.dtu.dk
Louise Catharina FlensborgPh.d.-studerendeDTU Aqualoufl@aqua.dtu.dk
Rikke Petri FrandsenAC-TAPDTU Aqua35 88 32 41rif@aqua.dtu.dk
Marie Hartlev FrausingVidenskabelig assistentDTU Aquamhafr@aqua.dtu.dk
Pedro Seabra FreitasSeniorforskerDTU Aqua93 51 07 73psfr@aqua.dtu.dk
Hildur FriisSkibsførerDTU Aqua93 51 08 94hilfri@aqua.dtu.dk
Nina FuglsangBiologoverassistentDTU Aqua35 88 34 56nfu@aqua.dtu.dk
Marianne Lund GaardJournalmedarbejder/sekretærDTU Aqua35 88 33 01mlga@aqua.dtu.dk
Aurelia Pereira GabelliniPh.d.-studerendeDTU Aquaauga@aqua.dtu.dk
Andrea GalliStudentermedhjælperDTU Aquaangal@aqua.dtu.dk
Rune GarmundMarin teknikerDTU Aqua42 66 61 12ruga@aqua.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Kerstin GeitnerGIS-koordinatorDTU Aqua35 88 33 70kjg@aqua.dtu.dk
Kamile GervyteStudentermedhjælperDTU Aquakamge@aqua.dtu.dk
Manuel GestoSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 49mges@aqua.dtu.dk
Henrik GislasonKonsulentDTU Aqua35 88 33 61hg@aqua.dtu.dk
Caroline Victoria Bratsbjerg GjelstrupPh.d.-studerendeDTU Aquacvbgj@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecPostdocDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Renata GoncalvesPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 32 04rego@aqua.dtu.dk
Rafael Gonçalves-AraujoPostdocDTU Aquarafgo@aqua.dtu.dk
Ivo GrigorovForskningskoordinatorDTU Aqua21 31 63 74ivgr@aqua.dtu.dk
Søren Larsen GrønbyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 72slg@aqua.dtu.dk
Josephine Bøgeskov GrønningPh.d.-studerendeDTU Aquajbgr@aqua.dtu.dk
Ove Ezekias GørickeSkibsassistentDTU Aquaoezgo@aqua.dtu.dk
Muumin Iddi HamadGæsteforskerDTU Aquamuidha@aqua.dtu.dk
Annegrete D. HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 38adh@aqua.dtu.dk
Jesper Hougaard HansenSkibsassistentDTU Aquajehou@aqua.dtu.dk
Michael Ole Tønnes Conrad HansenSkibsassistentDTU Aquamolto@aqua.dtu.dk
Mikkel Richardt HansenSkibsassistentDTU Aquamriha@aqua.dtu.dk
Anita HansenAC-TAPDTU Aqua51 80 14 76anih@aqua.dtu.dk
Frank Ivan HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 63fih@aqua.dtu.dk
Jakob Hemmer HansenSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 47jhh@aqua.dtu.dk
Susanne HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 71sh@aqua.dtu.dk
Hans HansenHåndværkerDTU Aqua35 88 34 20hanh@aqua.dtu.dk
Flemming Thorbjørn HansenChefkonsulentDTU Aqua35 88 34 98ftho@aqua.dtu.dk
Stina Bjørk Stenersen HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 85sb@aqua.dtu.dk
Brian Klitgaard HansenPostdocDTU Aquabkha@aqua.dtu.dk
Julie Hansen BergstedtPh.d.-studerendeDTU Aquajuhala@aqua.dtu.dk
Ole Henrik HaslundForskningskoordinatorDTU Aqua35 88 33 93ohha@aqua.dtu.dk
Christine HastrupAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 30 11chci@aqua.dtu.dk
Nanna Ploug HenriksenPraktikantDTU Aquanplhe@aqua.dtu.dk
Ole HenriksenPostdocDTU Aqua61 72 56 95ohen@aqua.dtu.dk
Romina HenriquesGæstDTU Aquaromhe@aqua.dtu.dk
Bent HerrmannProfessorDTU Aquabher@aqua.dtu.dk
Erik HoffmannEmeritusDTU Aqua35 88 33 77eh@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Gert HolstFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 67gho@aqua.dtu.dk
Xiaoyu HuangPh.d.-studerendeDTU Aqua52 70 33 50xiahu@aqua.dtu.dk
David William HughesGæstDTU Aquadwihu@aqua.dtu.dk
Bastian HuwerAC-TAPDTU Aqua35 88 34 67bhu@aqua.dtu.dk
Kirsten Birch HåkanssonSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 34kih@aqua.dtu.dk
Cathrine HåkanssonPraktikantDTU Aquacatha@aqua.dtu.dk
Jonas Krogh HøholtBiologoverassistentDTU Aquajhoh@aqua.dtu.dk
Karin HüssySeniorforskerDTU Aqua35 88 34 58kh@aqua.dtu.dk
Nis Sand JacobsenPostdocDTU Aquansja@aqua.dtu.dk
Hanne Maria JacobsenProjektmedarbejderDTU Aqua93 51 13 63hamaj@aqua.dtu.dk
Lars Magnus Wulf JacobsenForskerDTU Aqualmwj@aqua.dtu.dk
Maj-Britt JacobsenLaborantDTU Aqua35 88 31 35mbch@aqua.dtu.dk
Teunis JansenSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 55tej@aqua.dtu.dk
Maria JarnumBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 75mja@aqua.dtu.dk
Cornelia JaspersSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 47coja@aqua.dtu.dk
Anders Dalhoff Bruhn JensenPh.d.-studerendeDTU Aqua22 33 20 96adbj@aqua.dtu.dk
Mads JensenFiskeriteknikerDTU Aqua21 43 19 05madj@aqua.dtu.dk
Reinhardt JensenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 74ref@aqua.dtu.dk
Rasmus Frydenlund JensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 87rfj@aqua.dtu.dk
Anders Schou JensenMedhjælperDTU Aquaanscj@aqua.dtu.dk
Torben Filt JensenProgrammørDTU Aqua35 88 32 13tfj@aqua.dtu.dk
Ulrich Berggren JensenStyrmandDTU Aqua25 11 47 53ulbje@aqua.dtu.dk
Anton Juhl JensenOverstyrmandDTU Aquaajuje@aqua.dtu.dk
Niels JepsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 31nj@aqua.dtu.dk
Belén Jiménez MenaForskerDTU Aquabmen@aqua.dtu.dk
Alfred JokumsenSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 32 57ajo@aqua.dtu.dk
Sigrun JonasdottirSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 27sjo@aqua.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Karin Lank JørgensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 75karjo@aqua.dtu.dk
Julie Terp JørgensenStudentermedhjælperDTU Aquajtejo@aqua.dtu.dk
Athanasios KandylasStudentermedhjælperDTU Aquaathka@aqua.dtu.dk
Freja KarlsenPh.d.-studerendeDTU Aquafrkar@aqua.dtu.dk
Junita Diana KarlsenForskerDTU Aqua35 88 32 52juka@aqua.dtu.dk
Tine KastrupOverassistentDTU Aqua35 88 31 34tik@aqua.dtu.dk
Lotte Kindt-LarsenForskerDTU Aqua35 88 33 94lol@aqua.dtu.dk
Christian Mathias Rohde KiærPh.d.-studerendeDTU Aquacmrki@aqua.dtu.dk
Thomas KiørboeProfessorDTU Aqua35 88 34 01tk@aqua.dtu.dk
Mette Kjellerup SchiønningAkademisk medarbejderDTU Aquamekjs@aqua.dtu.dk
Helle KjelstrupSekretærDTU Aqua35 88 31 70helkj@aqua.dtu.dk
Niels Erik KjærsgaardSkibsassistentDTU Aquanerkj@aqua.dtu.dk
Hjalmar Suni KnudsenSkibsassistentDTU Aqua35 88 32 80hskn@aqua.dtu.dk
Jesper KnudsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 45jkn@aqua.dtu.dk
Anders KoedVicedirektør / ProfessorDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Alexandros KokkalisForskerDTU Aqua35 88 34 85alko@aqua.dtu.dk
Signe Korte PetersenAssistentDTU Aquasikp@aqua.dtu.dk
Marja KoskiLektorDTU Aqua35 88 34 07mak@aqua.dtu.dk
Paraskevas KoumpiadisVidenskabelig assistentDTU Aqua31 96 49 15parko@aqua.dtu.dk
Ludvig Ahm KragProfessorDTU Aqua35 88 32 06lak@aqua.dtu.dk
Kasper KristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 68kaskr@dtu.dk
Martin Lykke KristensenPostdocDTU Aqua40 98 77 93makri@aqua.dtu.dk
Lasse Therkelsen KrogSkibsassistentDTU Aqua35 88 32 80ltkr@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerAkademisk medarbejderDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua21 31 63 93mkru@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/Service/Telefonbog?fr=101&mr=100
16 MAJ 2021