FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Sanni-Leea Hellevi AaltoForskerDTU Aquasheaa@aqua.dtu.dk
Kim AarestrupProfessorDTU Aqua35 88 31 42kaa@aqua.dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenForskerDTU Aqua35 88 34 00cmoe@aqua.dtu.dk
Rodrigo AlmedaGæsteforskerDTU Aquaroal@aqua.dtu.dk
Anton Vergod AlmgrenPh.d.-studerendeDTU Aquapaval@aqua.dtu.dk
Gerardo Alonso BernaldezStudentermedhjælperDTU Aquagalbe@aqua.dtu.dk
Homère J. Alves MonteiroPh.d.-studerendeDTU Aquahmon@aqua.dtu.dk
Henrik Mørup AndersenSkibsassistentDTU Aquahman@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aqua60 19 56 87klen@aqua.dtu.dk
Lars Kyed AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua20 65 67 96lkan@aqua.dtu.dk
Anders Peter AndersenLektorDTU Aqua35 88 34 11aanders@aqua.dtu.dk
Ken Haste AndersenProfessor, SektionslederDTU Aqua35 88 33 99kha@aqua.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua93 51 10 99dean@aqua.dtu.dk
Lilian AndersenOverassistentDTU Aqua35 88 34 12la@aqua.dtu.dk
Niels Gerner AndersenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 65nga@aqua.dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Aquacaia@aqua.dtu.dk
Kristina Andkjær AndersenLaborantDTU Aqua28 40 96 72kristi@aqua.dtu.dk
Magnus Heide AndreasenPh.d.-studerendeDTU Aquamhean@aqua.dtu.dk
Rasmus Wochnik AniolKoordinatorDTU Aqua93 51 18 22rawan@aqua.dtu.dk
Seyed Saeed AsadzadehPostdocDTU Aquasesasa@aqua.dtu.dk
Delove AsieduPh.d.-studerendeDTU Aquadelas@aqua.dtu.dk
Anneke Thorndal AsmanStudentermedhjælperDTU Aquaathas@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aqua27 21 10 12faaz@aqua.dtu.dk
Carl BadenVidenskabelig assistentDTU Aquacabade@aqua.dtu.dk
Finn BakDriftteknikerDTU Aqua61 61 50 72fbak@aqua.dtu.dk
Henrik BaktoftSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 08hba@aqua.dtu.dk
Kasun Anuruddha BandaraPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 06 10amuka@aqua.dtu.dk
Pascal David Alain BarreauAkvakulturteknikerDTU Aqua61 20 54 14pabar@aqua.dtu.dk
Sofie BarsøePh.d.-studerendeDTU Aquasofhan@aqua.dtu.dk
Francois BastardieSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 98fba@aqua.dtu.dk
Jane BehrensSeniorforskerDTU Aqua23 29 68 63jabeh@aqua.dtu.dk
Dorte BekkevoldSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 30db@aqua.dtu.dk
Elisa BeniniPh.d.-studerendeDTU Aqua31 96 49 63elibe@aqua.dtu.dk
Dina BerensteinForskningskoordinatorDTU Aqua35 88 34 23dibe@aqua.dtu.dk
Casper Willestofte BergSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 33cbe@aqua.dtu.dk
Søren BergSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 31 27sbe@aqua.dtu.dk
Jeannet Lillegaard BertelsenVidenskabelig assistentDTU Aquajlbe@aqua.dtu.dk
Francesca BertoliniLektorDTU Aquafranb@aqua.dtu.dk
Jan BeyerGæsteprofessorDTU Aqua35 88 34 03jeb@aqua.dtu.dk
Kim Birnie-GauvinPostdocDTU Aquakbir@aqua.dtu.dk
Jesper BojeSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 64jbo@aqua.dtu.dk
Gitte BomStewardesseDTU Aqua35 88 32 80gbom@aqua.dtu.dk
Sieme Magdalena L BossierPostdocDTU Aqua93 51 14 24siebo@aqua.dtu.dk
Evanthia BournakaStudentermedhjælperDTU Aqua50 27 14 05evabrna@aqua.dtu.dk
Keith BranderEmeritusDTU Aqua35 88 33 89kbr@aqua.dtu.dk
Gitte BrandtAdministrationschefDTU Aqua24 21 45 81gitb@aqua.dtu.dk
Eik Ehlert BritschElektronikteknikerDTU Aqua35 88 32 33eebr@aqua.dtu.dk
Katrina Rachael Moss BromhallPh.d.-studerendeDTU Aquakrmb@aqua.dtu.dk
Mollie Elizabeth BrooksSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 23molbr@aqua.dtu.dk
Elliot John BrownForskerDTU Aqua35 88 34 46elbr@aqua.dtu.dk
Rikke Hagstrøm BucholtzPostdocDTU Aquarhbu@aqua.dtu.dk
Karen Baastrup BurgaardPh.d.-studerendeDTU Aquakbur@aqua.dtu.dk
Pauline Elisabeth ButtardStudentermedhjælperDTU Aquas192326@student.dtu.dk
Eugenia CapatinaStudentermedhjælperDTU Aquas204714@student.dtu.dk
Elisenda CasalonaGæstestuderendeDTU Aquaelicas@aqua.dtu.dk
Flemming ChristensenFiskemesterDTU Aqua35 88 32 80flec@aqua.dtu.dk
Per ChristensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 43pec@aqua.dtu.dk
Hans-Jørn Aggerholm ChristensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 54hjc@aqua.dtu.dk
Asbjørn ChristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 73asc@aqua.dtu.dk
Per E. ChristensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 57pc@aqua.dtu.dk
Lene Laursen ChristensenBiologoverassistentDTU Aqua61 46 15 03lelach@aqua.dtu.dk
Camilla ChristensenPh.d.-studerendeDTU Aquacamch@aqua.dtu.dk
Linda Stuhr ChristensenOverassistentDTU Aqua35 88 33 84lschr@aqua.dtu.dk
Dennis Olsen ChristiansenSkibsassistentDTU Aqua35 88 32 80doch@aqua.dtu.dk
Per ChristiansenKok/hovmesterDTU Aqua35 88 32 80perci@aqua.dtu.dk
Mads ChristoffersenSpecialkonsulentDTU Aqua24 65 66 48maoc@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónStudentermedhjælperDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
Argelia CuencaSeniorforskerDTU Aqua35 88 63 81arcun@aqua.dtu.dk
Sofie Høiberg DahlStudentermedhjælperDTU Aquashoda@aqua.dtu.dk
Anne Johanne Tang DalsgaardSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 16jtd@aqua.dtu.dk
Inger DalsgaardEmeritusDTU Aqua35 88 68 78inda@aqua.dtu.dk
Jørgen DalskovCheffiskerikonsulentDTU Aqua35 88 33 80jd@aqua.dtu.dk
Julie Olivia DaviesAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 38joco@aqua.dtu.dk
Henrik DegelSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 33 86hd@aqua.dtu.dk
Rémy DenecherePh.d.-studerendeDTU Aquarden@aqua.dtu.dk
Christina Flink DeslerLaborantDTU Aqua50 86 07 07cfde@aqua.dtu.dk
Mark Dickey-CollasAdjungeret professorDTU Aquamarkdi@aqua.dtu.dk
Laura DiernæsAkademisk medarbejderDTU Aqualdie@aqua.dtu.dk
Grete E. DinesenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 33 59gdi@aqua.dtu.dk
Jes DolbyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 40jdo@aqua.dtu.dk
Valentina Laura DonatiVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 89 35valdo@aqua.dtu.dk
Lars Olen DybagerMaskinmesterDTU Aqualdyb@aqua.dtu.dk
Karen EdelvangSektionslederDTU Aqua35 88 34 06kaede@aqua.dtu.dk
Christopher EdgarIT-supporterDTU Aqua93 51 13 47cedg@aqua.dtu.dk
Margit EeroSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 18mee@aqua.dtu.dk
Einar Eg NielsenProfessorDTU Aqua35 88 31 15een@aqua.dtu.dk
Josefine EgekvistSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 34 38jsv@aqua.dtu.dk
Kylian Manon EgginkPh.d.-studerendeDTU Aquakmaeg@aqua.dtu.dk
Ole Ritzau EigaardSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 74ore@aqua.dtu.dk
Morteza EighaniPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 32 98moei@aqua.dtu.dk
Joseph El-NahhasProject ControllerDTU Aquajoeln@adm.dtu.dk
Lis Vinther ElmstedOverassistentDTU Aqua35 88 33 06lvi@aqua.dtu.dk
Ernst Suni EnnigardSkibsassistentDTU Aquaesun@aqua.dtu.dk
Sidse Hede EriksenSekretærDTU Aqua35 88 32 69siher@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Jordan P. FeekingsSektionslederDTU Aqua35 88 32 92jpfe@aqua.dtu.dk
Rikke Horne FischerStudentermedhjælperDTU Aquarhofi@aqua.dtu.dk
Louise Catharina FlensborgPh.d.-studerendeDTU Aqualoufl@aqua.dtu.dk
Rikke Petri FrandsenAC-TAPDTU Aqua35 88 32 41rif@aqua.dtu.dk
Marie Hartlev FrausingVidenskabelig assistentDTU Aquamhafr@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/Service/Telefonbog?descending=False&fr=1&qt=DtuPersonQuery&sorton=LastName&mr=100
22 JUNI 2021