FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Camilla Hjorth Scharff-OlsenVirksomhedspraktikantDTU Aquachjsc@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Lisbeth Damsgaard JørgensenVidenskabelig assistentDTU Aqualdjo@aqua.dtu.dk
Ciaran McLavertyVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Henrik Dalby RavnVidenskabelig assistentDTU Aquahrav@aqua.dtu.dk
Maria SokolovaVidenskabelig assistentDTU Aquamsok@aqua.dtu.dk
Rocio Rodriguez TorresVidenskabelig assistentDTU Aquartor@aqua.dtu.dk
Berthe Maria Johanna VastenhoudVidenskabelig assistentDTU Aquabmjv@aqua.dtu.dk
Elliot John BrownVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 46elbr@aqua.dtu.dk
Evandro MalanskiVidenskabelig assistentDTU Aquaevma@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
26 SEPTEMBER 2018