FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Berthe Maria Johanna VastenhoudVidenskabelig assistentDTU Aquabmjv@aqua.dtu.dk
Henrik Dalby RavnVidenskabelig assistentDTU Aquahrav@aqua.dtu.dk
Lisbeth Damsgaard JørgensenVidenskabelig assistentDTU Aqualdjo@aqua.dtu.dk
Rocio Rodriguez TorresVidenskabelig assistentDTU Aquartor@aqua.dtu.dk
Ciaran McLavertyVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Elliot John BrownVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 46elbr@aqua.dtu.dk
Evandro MalanskiVidenskabelig assistentDTU Aquaevma@aqua.dtu.dk
Andrea-Pil Sussie HolmVidenskabelig assistentDTU Aquaasho@aqua.dtu.dk
Dionysios KrekoukiotisVidenskabelig assistentDTU Aquadikr@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
20 JUNI 2018