FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Marco NalonVirksomhedspraktikantDTU Aquamnal@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
Henrik Dalby RavnVidenskabelig assistentDTU Aquahrav@aqua.dtu.dk
Line Sofie RicksVidenskabelig assistentDTU Aqualsri@aqua.dtu.dk
Paula Andrea Rojas-TiradoVidenskabelig assistentDTU Aqua22 80 19 33part@aqua.dtu.dk
Rocio Rodriguez TorresVidenskabelig assistentDTU Aquartor@aqua.dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenVidenskabelig assistentDTU Aquacmoe@aqua.dtu.dk
Elliot John BrownVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 46elbr@aqua.dtu.dk
Evandro MalanskiVidenskabelig assistentDTU Aquaevma@aqua.dtu.dk
Kasparas BagdonasVidenskabelig assistentDTU Aquakbag@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
25 NOVEMBER 2017