FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anders Dalhoff Bruhn JensenPh.d.-studerendeDTU Aqua22 33 20 96adbj@aqua.dtu.dk
Helle Holm NielsenProjektøkonomDTU Aqua35 88 32 17hhol@aqua.dtu.dk
Kasun Anuruddha BandaraPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 06 10amuka@aqua.dtu.dk
Paraskevas KoumpiadisVidenskabelig assistentDTU Aquaparko@aqua.dtu.dk
Regitze B. C. LundgreenPh.d.-studerendeDTU Aquarelu@aqua.dtu.dk
Søren Espersen SchrøderPh.d.-studerendeDTU Aquasosc@aqua.dtu.dk
Wanhe QiPh.d.-studerendeDTU Aqua71 49 90 79waqia@aqua.dtu.dk
Carl BadenVidenskabelig assistentDTU Aquacabade@aqua.dtu.dk
Frank Thomas MlingiPh.d.-studerendeDTU Aquaftml@aqua.dtu.dk
Jeannet Lillegaard BertelsenVidenskabelig assistentDTU Aquajlbe@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?qt=DtuPersonQuery&descending=False&fr=1&sorton=orgDa
12 APRIL 2021