FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anders KoedVicedirektør / ProfessorDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Ramund Arge MalmbergStyrmand 1DTU Aquararma@aqua.dtu.dk
Ulrich Berggren JensenStyrmandDTU Aqua25 11 47 53ulbje@aqua.dtu.dk
Søren LiinStyrmandDTU Aquasolii@aqua.dtu.dk
Rasmus Wochnik AniolStudiesekretærDTU Aquarawan@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónStudentermedhjælperDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
David William HughesStudentermedhjælperDTU Aquadwihu@aqua.dtu.dk
Signe Korte PetersenStudentermedhjælperDTU Aquasikp@aqua.dtu.dk
Linda LatutaStudentermedhjælperDTU Aquallat@aqua.dtu.dk
Pauline Elisabeth ButtardStudentermedhjælperDTU Aquas192326@student.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=11&mr=10&oid=25&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
30 SEPTEMBER 2020