FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Marcel Montanyès SoleVidenskabelig assistentmmoso@aqua.dtu.dk
Carl BadenVidenskabelig assistentDTU Aquacabade@aqua.dtu.dk
Louise Garbrecht KøhlerVidenskabelig assistentDTU Aqualgko@aqua.dtu.dk
Johan Mølgård SørensenVidenskabelig assistentDTU Aquajmoso@aqua.dtu.dk
Marie-Christine RufenerVidenskabelig assistentDTU Aquamruf@aqua.dtu.dk
Valentina Laura DonatiVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 89 35valdo@aqua.dtu.dk
Jeannet Lillegaard BertelsenVidenskabelig assistentDTU Aquajlbe@aqua.dtu.dk
Lydia Carol Geneviève CornuVidenskabelig assistentDTU Aqualydcor@aqua.dtu.dk
Tim WilmsVidenskabelig assistentDTU Aquatimw@aqua.dtu.dk
Paraskevas KoumpiadisVidenskabelig assistentDTU Aqua31 96 49 15parko@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&qt=DtuPersonQuery&sorton=titleDa
6 MAJ 2021