FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Marie-Christine RufenerVidenskabelig assistentDTU Aquamruf@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecVidenskabelig assistentDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Aurelia Pereira GabelliniVidenskabelig assistentDTU Aquaauga@aqua.dtu.dk
John Peter Hewa KinyageVidenskabelig assistentDTU Aquajohki@aqua.dtu.dk
Aurore Amandine MaureaudVidenskabelig assistentDTU Aquaauma@aqua.dtu.dk
Sieme Magdalena L BossierVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 14 24siebo@aqua.dtu.dk
Juliane SørensenVidenskabelig assistentDTU Aquajusor@aqua.dtu.dk
Anders KoedVicedirektør / ProfessorDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Ramund Arge MalmbergStyrmand 1DTU Aquararma@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
20 OKTOBER 2020