FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Giovanna AlbaniVidenskabelig assistentDTU Aquagialb@dtu.dk
Daniel TaylorVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 89 75dtay@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecVidenskabelig assistentDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Alice ManuzziVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 31 14alim@aqua.dtu.dk
Nathan GravierVidenskabelig assistentDTU Aquanatgr@aqua.dtu.dk
Lisbeth Damsgaard JørgensenVidenskabelig assistentDTU Aqualdjo@aqua.dtu.dk
Martin Emil Gieysztor BertelsenVidenskabelig assistentDTU Aquamegbe@aqua.dtu.dk
Silvia PaolettiVidenskabelig assistentDTU Aquasipao@aqua.dtu.dk
Aurelia Pereira GabelliniVidenskabelig assistentDTU Aquaauga@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
6 AUGUST 2020