FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Lisbeth Damsgaard JørgensenVidenskabelig assistentDTU Aqualdjo@aqua.dtu.dk
Ciaran McLavertyVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Martin Emil Gieysztor BertelsenVidenskabelig assistentDTU Aquamegbe@aqua.dtu.dk
Aurelia Pereira GabelliniVidenskabelig assistentDTU Aquaauga@aqua.dtu.dk
Tiago Alexandre Matias da Veiga MaltaVidenskabelig assistentDTU Aquatimat@aqua.dtu.dk
Johanna Sarah KottmannVidenskabelig assistentDTU Aquajokot@aqua.dtu.dk
Juliane SørensenVidenskabelig assistentDTU Aquajusor@aqua.dtu.dk
Anders KoedVicedirektør / ProfessorDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Freja MøllerUbefaren skibsassistentDTU Aquafrem@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=True&fr=1&mr=10&oid=25&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
21 OKTOBER 2019