FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anders Dalhoff Bruhn JensenPh.d.-studerendeDTU Aqua22 33 20 96adbj@aqua.dtu.dk
Kasun Anuruddha BandaraPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 06 10amuka@aqua.dtu.dk
Regitze B. C. LundgreenPh.d.-studerendeDTU Aquarelu@aqua.dtu.dk
Carl BadenVidenskabelig assistentDTU Aquacabade@aqua.dtu.dk
Frank Thomas MlingiPh.d.-studerendeDTU Aquaftml@aqua.dtu.dk
Louise Garbrecht KøhlerVidenskabelig assistentDTU Aqualgko@aqua.dtu.dk
Vanessa TrijouletForskerDTU Aqua50 54 88 79vtri@aqua.dtu.dk
Karen EdelvangSektionslederDTU Aqua35 88 34 06kaede@aqua.dtu.dk
Sebastian Nikitas PolitisForskerDTU Aqua21 12 49 82snpo@aqua.dtu.dk
Allan LilleøreSkibsassistentDTU Aquaalil@aqua.dtu.dk
Andreas SvarerBiologoverassistentDTU Aqua35 88 31 26ansv@aqua.dtu.dk
Anne Johanne Tang DalsgaardSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 16jtd@aqua.dtu.dk
Anton Vergod AlmgrenPh.d.-studerendeDTU Aquapaval@aqua.dtu.dk
Barry O'NeillProfessorDTU Aqua35 88 32 59barone@aqua.dtu.dk
Bent HerrmannProfessorDTU Aquabher@aqua.dtu.dk
Brian Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua21 39 95 74bweth@aqua.dtu.dk
Carlos Octavio Letelier-GordoForskerDTU Aqua35 88 32 99colg@aqua.dtu.dk
Christian Mathias Rohde KiærPh.d.-studerendeDTU Aquacmrki@aqua.dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenForskerDTU Aqua35 88 34 00cmoe@aqua.dtu.dk
Daniela Eliana SgangaPostdocDTU Aqua29 62 88 44delsg@aqua.dtu.dk
Dennis Olsen ChristiansenSkibsassistentDTU Aqua35 88 32 80doch@aqua.dtu.dk
Ednaldo ThiesenSkibsassistentDTU Aquaednth@aqua.dtu.dk
Esther SavinaForskerDTU Aqua35 88 32 02esav@aqua.dtu.dk
Ernst Suni EnnigardSkibsassistentDTU Aquaesun@aqua.dtu.dk
Flemming ChristensenFiskemesterDTU Aqua35 88 32 80flec@aqua.dtu.dk
Freja KarlsenPh.d.-studerendeDTU Aquafrkar@aqua.dtu.dk
Gitte BomStewardesseDTU Aqua35 88 32 80gbom@aqua.dtu.dk
Helge PaulsenSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 32 11hep@aqua.dtu.dk
Henrik SkodaServicemedarbejderDTU Aqua35 88 32 95hensk@aqua.dtu.dk
Hjalmar Suni KnudsenSkibsassistentDTU Aqua35 88 32 80hskn@aqua.dtu.dk
Henrik Mørup AndersenSkibsassistentDTU Aquahman@aqua.dtu.dk
Ivar LundSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 05il@aqua.dtu.dk
Jakob Krogh Vangsgaard1. MaskinmesterDTU Aquajkva@aqua.dtu.dk
Jann Børge SørensenHovmesterDTU Aqua35 88 32 80jbs@aqua.dtu.dk
Jan Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua61 13 81 68jweth@aqua.dtu.dk
Jesper KnudsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 45jkn@aqua.dtu.dk
Jesper ThomsenSkibsassistentDTU Aquajethom@aqua.dtu.dk
Jette MortensenStewardesseDTU Aqua35 88 32 80jetmo@aqua.dtu.dk
Jesper Holm NielsenSkibsassistentDTU Aquajhoni@aqua.dtu.dk
Jesper Hougaard HansenSkibsassistentDTU Aquajehou@aqua.dtu.dk
John George PopeGæsteforskerDTU Aquajgpo@aqua.dtu.dk
Jordan P. FeekingsSektionslederDTU Aqua35 88 32 92jpfe@aqua.dtu.dk
Kári Karbech MouritsenLaborantDTU Aqua35 88 61 75karik@aqua.dtu.dk
Junita Diana KarlsenForskerDTU Aqua35 88 32 52juka@aqua.dtu.dk
Kenneth J. NielsenMaskinmesterDTU Aqua35 88 32 80keja@aqua.dtu.dk
Kim Joao de Jesus GregersenPostdocDTU Aqua35 88 32 04jdjg@aqua.dtu.dk
Kjetil Gjeitsund ThorvaldsenPh.d.-studerendeDTU Aquakjgth@aqua.dtu.dk
Kylian Manon EgginkPh.d.-studerendeDTU Aquakmaeg@aqua.dtu.dk
Lars Olen DybagerMaskinmesterDTU Aqualdyb@aqua.dtu.dk
Mads JensenFiskeriteknikerDTU Aqua21 43 19 05madj@aqua.dtu.dk
Mark Dickey-CollasAdjungeret professorDTU Aquamarkdi@aqua.dtu.dk
Mikael MarkvartSkibsassistentDTU Aquamikh@aqua.dtu.dk
Mikkel Richardt HansenSkibsassistentDTU Aquamriha@aqua.dtu.dk
Mollie Elizabeth BrooksSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 23molbr@aqua.dtu.dk
Morten SchiøttSeniorforskerDTU Aqua35 88 62 11mosch@aqua.dtu.dk
Nanna Ploug HenriksenPraktikantDTU Aquanplhe@aqua.dtu.dk
Niels LorenzenProfessorDTU Aqua25 52 07 30nilo@aqua.dtu.dk
Nis Sand JacobsenPostdocDTU Aquansja@aqua.dtu.dk
Ole Madvig LarsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 25oml@aqua.dtu.dk
Per ChristiansenKok/hovmesterDTU Aqua35 88 32 80perci@aqua.dtu.dk
Per ChristensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 43pec@aqua.dtu.dk
Peter MunkKonsulentDTU Aqua35 88 34 09pm@aqua.dtu.dk
Peter Vilhelm SkovLektorDTU Aqua35 88 32 63pvsk@aqua.dtu.dk
Reinhardt JensenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 74ref@aqua.dtu.dk
Rasmus Frydenlund JensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 87rfj@aqua.dtu.dk
Renata GoncalvesPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 32 04rego@aqua.dtu.dk
Rémy DenecherePh.d.-studerendeDTU Aquarden@aqua.dtu.dk
Rikke Petri FrandsenAC-TAPDTU Aqua35 88 32 41rif@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Rikke Horne FischerStudentermedhjælperDTU Aquarhofi@aqua.dtu.dk
Sei SuzukiPh.d.-studerendeDTU Aquassuz@aqua.dtu.dk
Sanni-Leea Hellevi AaltoForskerDTU Aquasheaa@aqua.dtu.dk
Signe ØstergaardLaborantDTU Aquasigpo@aqua.dtu.dk
Sofie BarsøePh.d.-studerendeDTU Aquasofhan@aqua.dtu.dk
Sune Riis SørensenGæstDTU Aqua35 88 35 53srs@aqua.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Søren Larsen GrønbyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 72slg@aqua.dtu.dk
Søren LiinStyrmandDTU Aquasolii@aqua.dtu.dk
Tiago Alexandre Matias da Veiga MaltaPostdocDTU Aqua35 88 32 70timat@aqua.dtu.dk
Tilo PfalzgraffPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 32 04tilpf@aqua.dtu.dk
Xiaoyu HuangPh.d.-studerendeDTU Aqua52 70 33 50xiahu@aqua.dtu.dk
Carla TorrentsGæstestuderendeDTU Aquacarltor@aqua.dtu.dk
Elisenda CasalonaGæstestuderendeDTU Aquaelicas@aqua.dtu.dk
Sarah Armelle Lucia PercheGæstestuderendeDTU Aquasalper@aqua.dtu.dk
Aris ThomasbergerPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 02 78arith@aqua.dtu.dk
Christoph NoeverGæste PostdocDTU Aquacnno@aqua.dtu.dk
Kasper MeyerBiologoverassistentDTU Aqua93 51 17 06kasme@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aqua60 19 56 87klen@aqua.dtu.dk
Lars Kyed AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua20 65 67 96lkan@aqua.dtu.dk
Laura DiernæsAkademisk medarbejderDTU Aqualdie@aqua.dtu.dk
Niels Erik KjærsgaardSkibsassistentDTU Aquanerkj@aqua.dtu.dk
Pedro Seabra FreitasSeniorforskerDTU Aqua93 51 07 73psfr@aqua.dtu.dk
Urban WünschPostdocDTU Aqua35 88 33 47urbw@aqua.dtu.dk
Kirsten Birch HåkanssonSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 34kih@aqua.dtu.dk
Kim Birnie-GauvinPostdocDTU Aquakbir@aqua.dtu.dk
Kristian Schreiber Plet-HansenGæsteforskerDTU Aquakspl@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Rikke Hagstrøm BucholtzPostdocDTU Aquarhbu@aqua.dtu.dk
Alina PellegrinelliStudentermedhjælperDTU Aquaalipe@aqua.dtu.dk
Christian Riisager-SimonsenAkademisk medarbejderDTU Aqua91 37 00 58chrii@aqua.dtu.dk
https://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&qt=DtuPersonQuery&sorton=orgDa
22 JUNI 2021