FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Henrik Mørup AndersenSkibsassistentDTU Aquahman@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aquaklen@aqua.dtu.dk
Tommy Norin AndersenPostdocDTU Aquatnor@aqua.dtu.dk
Helle AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 42ha@aqua.dtu.dk
Lars Kyed AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua20 65 67 96lkan@aqua.dtu.dk
Niels Gerner AndersenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 65nga@aqua.dtu.dk
Kristina Andkjær AndersenLaborantDTU Aquakristi@aqua.dtu.dk
Heidi AndreasenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 88hea@aqua.dtu.dk
Dagoberto Andres Sepulveda AranedaPostdocDTU Aquadsep@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aquafaaz@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=11&mr=10&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
25 SEPTEMBER 2018