FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Jakob Krogh Vangsgaard1. MaskinmesterDTU Aquajkva@aqua.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Stig PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 41sp@aqua.dtu.dk
Michael Ingemann PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 28mip@aqua.dtu.dk
Anita HansenAC-TAPDTU Aqua51 80 14 76anih@aqua.dtu.dk
Bastian HuwerAC-TAPDTU Aqua35 88 34 67bhu@aqua.dtu.dk
Rikke FrandsenAC-TAPDTU Aqua35 88 32 41rif@aqua.dtu.dk
Mark Dickey-CollasAdjungeret professorDTU Aquamarkdi@aqua.dtu.dk
Se Ryan KwonAdjungeret professorDTU Aquasrkw@aqua.dtu.dk
Mathis von AhnenAdjunktDTU Aquamvah@aqua.dtu.dk
Nikolaj Reducha AndersenAkademisk medarbejderDTU Aqua33 96 34 23ngaan@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 56mkru@aqua.dtu.dk
Andréa BessonAkademisk medarbejderDTU Aquaanbes@aqua.dtu.dk
Troels Kjeldbjerg JessenAkademisk medarbejderDTU Aqua93 51 14 53trkj@aqua.dtu.dk
Jeppe OlsenAkademisk medarbejderDTU Aquajepol@aqua.dtu.dk
Gry Hougaard SvendsenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 15ghsv@aqua.dtu.dk
Rikke HansenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 30 01rikh@aqua.dtu.dk
Christine Cicilie HastrupAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 30 11chci@aqua.dtu.dk
Heidi AndreasenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 88hea@aqua.dtu.dk
Julie Olivia DaviesAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 38joco@aqua.dtu.dk
Pascal David Alain BarreauAkvakulturteknikerDTU Aqua35 88 31 79pabar@aqua.dtu.dk
Helge BoesenAkvakulturteknikerDTU Aqua35 88 31 78helbo@aqua.dtu.dk
Kim Morten Bølling-JørgensenBefaren skibsassistentDTU Aquakmbo@aqua.dtu.dk
Jonas Skov KristensenBefaren skibsassistentDTU Aquajskr@aqua.dtu.dk
Carina AnderbergBibliotekarDTU Aqua35 88 33 14ca@aqua.dtu.dk
Hans Jakob OlesenBiologDTU Aqua35 88 34 24hjo@aqua.dtu.dk
Andreas Futtrup BroundalBiologassistentDTU Aquaafbr@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aquafaaz@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Jan Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua61 13 81 68jweth@aqua.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua29 25 13 10dean@aqua.dtu.dk
Søren Valeur EskildsenBiologoverassistentDTU Aqua21 39 71 98soes@aqua.dtu.dk
Jane GudmandsenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 33 67jagu@aqua.dtu.dk
Andreas SvarerBiologoverassistentDTU Aquaansv@aqua.dtu.dk
Brian Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua21 39 95 74bweth@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aquaklen@aqua.dtu.dk
Nina FuglsangBiologoverassistentDTU Aqua35 88 34 56nfu@aqua.dtu.dk
Lars Bach JensenBiologoverassistentDTU Aqua31 68 33 00lbak@aqua.dtu.dk
Flemming ThaarupBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 86fth@aqua.dtu.dk
Jens HolmBiologoverassistentDTU Aqua61 14 29 98jeholm@aqua.dtu.dk
Maria JarnumBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 75mja@aqua.dtu.dk
Thomas MøllerBiologoverassistentDTU Aqua24 85 90 99tmol@aqua.dtu.dk
Tommy HenriksenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 41th@aqua.dtu.dk
Anders Dalhoff Bruhn JensenBiologoverassistentDTU Aqua21 31 89 60adbj@aqua.dtu.dk
Reinhardt JensenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 74ref@aqua.dtu.dk
Louise Scherffenberg LundgaardBiologoverassistentDTU Aqualslu@aqua.dtu.dk
Nikolaj Kolding PedersenBiologoverassistentDTU Aqua93 51 07 91nkol@aqua.dtu.dk
Dirk Cornelis TijssenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 32 85dct@aqua.dtu.dk
Jørgen DalskovCheffiskerikonsulentDTU Aqua35 88 33 80jd@aqua.dtu.dk
Christian Philip UnmackChefkonsulentDTU Aquachunm@aqua.dtu.dk
Erling LarsenChefkonsulentDTU Aqua35 88 33 16epl@aqua.dtu.dk
Nina QvistgaardChefkonsulent, UddannelsesansvarligDTU Aqua35 88 30 90niq@aqua.dtu.dk
Line Giovanna Buhl PinnaDataspecialistDTU Aqualipi@aqua.dtu.dk
Finn BakDriftteknikerDTU Aqua35 88 31 77fbak@aqua.dtu.dk
Thomas Vilsted ThomsenElektronikerDTU Aqua35 88 32 93tvth@aqua.dtu.dk
Eik Ehlert BritschElektronikteknikerDTU Aqua35 88 32 33eebr@aqua.dtu.dk
Christian Skou PetersenElektroteknikerDTU Aqua35 88 32 32chpete@aqua.dtu.dk
Ronny SørensenElektroteknikerDTU Aqua35 88 32 03roso@aqua.dtu.dk
Ninette Bjerner LarsenElevDTU Aquanibla@aqua.dtu.dk
Ole A. JørgensenEmeritusDTU Aqua35 88 34 72olj@aqua.dtu.dk
Per Sand KristensenEmeritusDTU Aqua35 88 33 71psk@aqua.dtu.dk
Gorm RasmussenEmeritusDTU Aqua35 88 31 22gr@aqua.dtu.dk
Keith BranderEmeritusDTU Aqua35 88 33 89kbr@aqua.dtu.dk
Bo LundgrenEmeritusDTU Aqua35 88 32 31bl@aqua.dtu.dk
Helge Abildhauge ThomsenEmeritusDTU Aqua35 88 30 20hat@aqua.dtu.dk
Peter LewyEmeritusDTU Aqua35 88 33 71pl@aqua.dtu.dk
Flemming ChristensenFiskemesterDTU Aqua35 88 32 80flec@aqua.dtu.dk
Jens NielsenFiskemesterDTU Aqua35 88 32 80jenni@agua.dtu.dk
Jan NielsenFiskeplejekonsulentDTU Aqua35 88 31 23janie@aqua.dtu.dk
Finn SivebækFiskeplejekonsulentDTU Aqua35 88 31 17fs@aqua.dtu.dk
Frank Ivan HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 63fih@aqua.dtu.dk
Morten CarøeFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 26mca@aqua.dtu.dk
Annegrete D. HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 38adh@aqua.dtu.dk
Stina Bjørk Stenersen HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 85sb@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Susanne HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 71sh@aqua.dtu.dk
Peter Vingaard LarsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 62pvl@aqua.dtu.dk
Svend-Erik LevinskyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 44sel@aqua.dtu.dk
Lise SindahlFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 09ls@aqua.dtu.dk
Mads JensenFiskeriteknikerDTU Aqua21 43 19 05madj@aqua.dtu.dk
Ole Madvig LarsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 25oml@aqua.dtu.dk
Jan PedersenFiskeriteknikerDTU Aqua40 38 02 61jpd@aqua.dtu.dk
Aage ThaarupFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 48att@aqua.dtu.dk
Helle AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 42ha@aqua.dtu.dk
Lars Kyed AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua20 65 67 96lkan@aqua.dtu.dk
Hans-Jørn Aggerholm ChristensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 54hjc@aqua.dtu.dk
Per ChristensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 43pec@aqua.dtu.dk
Jes DolbyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 40jdo@aqua.dtu.dk
Søren Larsen GrønbyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 72slg@aqua.dtu.dk
Gert HolstFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 67gho@aqua.dtu.dk
Rasmus Frydenlund JensenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 87rfj@aqua.dtu.dk
Jørgen Skole MikkelsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 43jsm@aqua.dtu.dk
Helle RasmussenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 08hr@aqua.dtu.dk
Niels-Peter NielsenFiskeriteknikerDTU Aqua61 61 50 75nieni@aqua.dtu.dk
Tom SvoldgaardFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 64tc@aqua.dtu.dk
Alexandros KokkalisForskerDTU Aqua35 88 34 85alko@aqua.dtu.dk
Junita Diana KarlsenForskerDTU Aqua35 88 32 52juka@aqua.dtu.dk
Lotte Kindt-LarsenForskerDTU Aqua35 88 33 94lol@aqua.dtu.dk
Rodrigo AlmedaForskerDTU Aquaroal@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=titleDa
26 SEPTEMBER 2018