FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Kári Karbech MouritsenLaborantDTU Aquakarik@aqua.dtu.dk
Mridul ThomasPostdocDTU Aquamrit@aqua.dtu.dk
Jørgen DalskovCheffiskerikonsulentDTU Aqua35 88 33 80jd@aqua.dtu.dk
Kirsten Birch HåkanssonSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 34kih@aqua.dtu.dk
Alexandros KokkalisForskerDTU Aqua35 88 34 85alko@aqua.dtu.dk
Marja KoskiLektorDTU Aqua35 88 34 07mak@aqua.dtu.dk
Tróndur Jónsson KragesteenPh.d.-studerendeDTU Aquatjkr@aqua.dtu.dk
Martin Lykke KristensenPh.d.-studerendeDTU Aqua40 98 77 93makri@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 56mkru@aqua.dtu.dk
Finn LarsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 96fl@aqua.dtu.dk
Dennis LisbjergSektionslederDTU Aqua35 88 33 45deli@aqua.dtu.dk
Ivar LundSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 05il@aqua.dtu.dk
Brian MacKenzieProfessorDTU Aqua35 88 34 45brm@aqua.dtu.dk
Lone MadsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 68 26loma@aqua.dtu.dk
Hanne Moos BilleSektionslederDTU Aqua35 88 33 07hmo@aqua.dtu.dk
Barry O'NeillSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 59barone@aqua.dtu.dk
Milan Møller PavlovicIT-medarbejderDTU Aqua35 88 32 21mp@aqua.dtu.dk
Henrik Bang PedersenMaskinchefDTU Aqua35 88 32 80hbp@aqua.dtu.dk
Lars-Flemming PedersenSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 15lfp@aqua.dtu.dk
Per Bovbjerg PedersenSektionslederDTU Aqua35 88 32 56pbp@aqua.dtu.dk
Claus PerssonSkibsførerDTU Aqua20 12 13 94cper@aqua.dtu.dk
Jens Kjerulf PetersenProfessorDTU Aqua35 88 31 71jekjp@aqua.dtu.dk
Olav PetersenStyrmandDTU Aqua35 88 32 80pnv@aqua.dtu.dk
Jeremiah Grahm Plass-JohnsonPostdocDTU Aquajgpl@aqua.dtu.dk
Anna RindorfSektionslederDTU Aqua35 88 33 78ar@aqua.dtu.dk
Marie-Christine RufenerPh.d.-studerendeDTU Aquamruf@aqua.dtu.dk
Marie Storr-PaulsenSektionslederDTU Aqua35 88 34 41msp@aqua.dtu.dk
Josianne Gatt StøttrupSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 42jgs@aqua.dtu.dk
Karl-Johan StæhrSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 32 71kjs@aqua.dtu.dk
Jon Christian SvendsenSeniorforskerDTU Aqua93 51 16 63jos@aqua.dtu.dk
Daniel TaylorPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 89 75dtay@aqua.dtu.dk
Jan Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua61 13 81 68jweth@aqua.dtu.dk
Jonna TomkiewiczSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 08jt@aqua.dtu.dk
Anna TörnroosPostdocDTU Aquaannto@aqua.dtu.dk
Pieter Daniël van DenderenPostdocDTU Aquapdvd@aqua.dtu.dk
Morten VintherSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 33 50mv@aqua.dtu.dk
Lotte Worsøe ClausenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 33 64law@aqua.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua29 25 13 10dean@aqua.dtu.dk
Nikolaj Reducha AndersenAkademisk medarbejderDTU Aqua33 96 34 23ngaan@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aquafaaz@aqua.dtu.dk
Henrik BaktoftSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 08hba@aqua.dtu.dk
Sofie BarsøePh.d.-studerendeDTU Aquasofhan@aqua.dtu.dk
Jane BehrensSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 81jabeh@aqua.dtu.dk
Søren BergSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 31 27sbe@aqua.dtu.dk
Francesca BertoliniLektorDTU Aquafranb@aqua.dtu.dk
Esther BeukhofPh.d.-studerendeDTU Aquaestb@aqua.dtu.dk
Grete Solveig BygSekretærDTU Aqua35 88 32 69gsby@aqua.dtu.dk
Peter Hersom CaspersenProjektleder / skibsinspektørDTU Aqua35 88 32 80phca@aqua.dtu.dk
Morten CarøeFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 26mca@aqua.dtu.dk
Asbjørn ChristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 73asc@aqua.dtu.dk
Per E. ChristensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 57pc@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónStudentermedhjælperDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
Laura DiernæsStudentermedhjælperDTU Aqualdie@aqua.dtu.dk
Einar Eg NielsenProfessorDTU Aqua35 88 31 15een@aqua.dtu.dk
Josefine EgekvistSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 34 38jsv@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Nina HolmLaboratorieoverassistentDTU Aqua35 88 33 66nh@aqua.dtu.dk
Inger HornumLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 34 17ih@aqua.dtu.dk
Cornelia JaspersPostdocDTU Aquacoja@aqua.dtu.dk
Lis Vinther ElmstedOverassistentDTU Aqua35 88 33 06lvi@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Helle FalborgKommunikationskonsulentDTU Aqua35 88 30 31hefal@aqua.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Karin Lank JørgensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 75karjo@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecPh.d.-studerendeDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Michelle Grace Pinto JørgensenPh.d.-studerendeDTU Aquamichj@aqua.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Annegrete D. HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 38adh@aqua.dtu.dk
Frank Ivan HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 63fih@aqua.dtu.dk
Tine KastrupOverassistentDTU Aqua35 88 31 34tik@aqua.dtu.dk
Jesper Bak HansenStudentermedhjælperDTU Aquajebha@aqua.dtu.dk
Mikkel Richardt HansenSkibsassistentDTU Aquamriha@aqua.dtu.dk
Stina Bjørk Stenersen HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 85sb@aqua.dtu.dk
Dorte MeldrupLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 31 44dm@aqua.dtu.dk
Michelle MelinStudentermedhjælperDTU Aquammel@aqua.dtu.dk
Michael Ingemann PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 28mip@aqua.dtu.dk
Fredrik RyderheimPh.d.-studerendeDTU Aquafrry@aqua.dtu.dk
Brian Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua21 39 95 74bweth@aqua.dtu.dk
Anders KoedVicedirektør / ProfessorDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Camilla From KristensenLaborantpraktikantDTU Aquacfro@aqua.dtu.dk
Kasper KristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 68kkr@aqua.dtu.dk
Manja Marie KudahlStudentermedhjælperDTU Aquammku@aqua.dtu.dk
Henrik Kurt LarsenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 33 13hkla@aqua.dtu.dk
Peter Vingaard LarsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 62pvl@aqua.dtu.dk
Ninette Bjerner LarsenElevDTU Aquanibla@aqua.dtu.dk
Svend-Erik LevinskyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 44sel@aqua.dtu.dk
Oliver LukGæstDTU Aquaolivluk@aqua.dtu.dk
Alice ManuzziPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 31 14alim@aqua.dtu.dk
Mikael MarkvartSkibsassistentDTU Aquamikh@aqua.dtu.dk
Ciaran McLavertyVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Belén Jiménez MenaPostdocDTU Aquabmen@aqua.dtu.dk
Karen-Lise Dons MensbergLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 31 35klm@aqua.dtu.dk
Tine Moesgaard IburgSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 68 93timi@aqua.dtu.dk
Jens Høyrup NedergaardStudentermedhjælperDTU Aquajhne@aqua.dtu.dk
Stefan NeuenfeldtSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 02stn@aqua.dtu.dk
Anders NielsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 54an@aqua.dtu.dk
J. Rasmus NielsenProfessorDTU Aqua35 88 33 81rn@aqua.dtu.dk
Jesper Holm NielsenSkibsassistentDTU Aquajhoni@aqua.dtu.dk
Jeppe OlsenAkademisk medarbejderDTU Aquajepol@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=orgDa
23 SEPTEMBER 2018