FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Maria Stein JørgensenVirksomhedspraktikantDTU Aquamastj@aqua.dtu.dk
Frank Ivan HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 63fih@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 56mkru@aqua.dtu.dk
Dennis LisbjergSektionslederDTU Aqua35 88 33 45deli@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecPh.d.-studerendeDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Maria GlarouStudentermedhjælperDTU Aquamargl@aqua.dtu.dk
Annegrete D. HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 38adh@aqua.dtu.dk
Jesper Bak HansenStudentermedhjælperDTU Aquajebha@aqua.dtu.dk
Mikkel Richardt HansenSkibsassistentDTU Aquamriha@aqua.dtu.dk
Stina Bjørk Stenersen HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 85sb@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Nina HolmLaboratorieoverassistentDTU Aqua35 88 33 66nh@aqua.dtu.dk
Inger HornumLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 34 17ih@aqua.dtu.dk
Kirsten Birch HåkanssonSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 34kih@aqua.dtu.dk
Cornelia JaspersPostdocDTU Aquacoja@aqua.dtu.dk
Carina Bebe JensenLaborantpraktikantDTU Aquacabje@aqua.dtu.dk
Karin Lank JørgensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 75karjo@aqua.dtu.dk
Michelle Grace Pinto JørgensenPh.d.-studerendeDTU Aquamichj@aqua.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Tine KastrupOverassistentDTU Aqua35 88 31 34tik@aqua.dtu.dk
Alexandros KokkalisForskerDTU Aqua35 88 34 85alko@aqua.dtu.dk
Marja KoskiLektorDTU Aqua35 88 34 07mak@aqua.dtu.dk
Tróndur Jónsson KragesteenPh.d.-studerendeDTU Aquatjkr@aqua.dtu.dk
Martin Lykke KristensenPh.d.-studerendeDTU Aqua40 98 77 93makri@aqua.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Finn LarsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 96fl@aqua.dtu.dk
Linda LatutaStudentermedhjælperDTU Aquallat@aqua.dtu.dk
Ivar LundSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 05il@aqua.dtu.dk
Brian MacKenzieProfessorDTU Aqua35 88 34 45brm@aqua.dtu.dk
Lone MadsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 68 26loma@aqua.dtu.dk
Hanne Moos BilleSektionslederDTU Aqua35 88 33 07hmo@aqua.dtu.dk
Kári Karbech MouritsenLaborantDTU Aquakarik@aqua.dtu.dk
Barry O'NeillSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 59barone@aqua.dtu.dk
Milan Møller PavlovicIT-medarbejderDTU Aqua35 88 32 21mp@aqua.dtu.dk
Henrik Bang PedersenMaskinchefDTU Aqua35 88 32 80hbp@aqua.dtu.dk
Lars-Flemming PedersenSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 15lfp@aqua.dtu.dk
Per Bovbjerg PedersenSektionslederDTU Aqua35 88 32 56pbp@aqua.dtu.dk
Jens Kjerulf PetersenProfessorDTU Aqua35 88 31 71jekjp@aqua.dtu.dk
Jeremiah Grahm Plass-JohnsonPostdocDTU Aquajgpl@aqua.dtu.dk
Anna RindorfSektionslederDTU Aqua35 88 33 78ar@aqua.dtu.dk
Marie-Christine RufenerPh.d.-studerendeDTU Aquamruf@aqua.dtu.dk
Marie Storr-PaulsenSektionslederDTU Aqua35 88 34 41msp@aqua.dtu.dk
Karl-Johan StæhrSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 32 71kjs@aqua.dtu.dk
Josianne Gatt StøttrupSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 42jgs@aqua.dtu.dk
Jon Christian SvendsenSeniorforskerDTU Aqua93 51 16 63jos@aqua.dtu.dk
Daniel TaylorPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 89 75dtay@aqua.dtu.dk
Mridul ThomasPostdocDTU Aquamrit@aqua.dtu.dk
Jan Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua61 13 81 68jweth@aqua.dtu.dk
Jonna TomkiewiczSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 08jt@aqua.dtu.dk
Vanessa TrijouletPostdocDTU Aquavtri@aqua.dtu.dk
Anna TörnroosPostdocDTU Aquaannto@aqua.dtu.dk
Pieter Daniël van DenderenPostdocDTU Aquapdvd@aqua.dtu.dk
Morten VintherSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 33 50mv@aqua.dtu.dk
Lotte Worsøe ClausenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 33 64law@aqua.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua29 25 13 10dean@aqua.dtu.dk
Nikolaj Reducha AndersenAkademisk medarbejderDTU Aqua33 96 34 23ngaan@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aquafaaz@aqua.dtu.dk
Henrik BaktoftSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 08hba@aqua.dtu.dk
Sofie BarsøePh.d.-studerendeDTU Aquasofhan@aqua.dtu.dk
Jane BehrensSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 81jabeh@aqua.dtu.dk
Søren BergSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 31 27sbe@aqua.dtu.dk
Francesca BertoliniLektorDTU Aquafranb@aqua.dtu.dk
Esther BeukhofPh.d.-studerendeDTU Aquaestb@aqua.dtu.dk
Rikke Hagstrøm BucholtzPostdocDTU Aquarhb@aqua.dtu.dk
Grete Solveig BygSekretærDTU Aqua35 88 32 69gsby@aqua.dtu.dk
Morten CarøeFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 26mca@aqua.dtu.dk
Peter Hersom CaspersenProjektleder / skibsinspektørDTU Aqua35 88 32 80phca@aqua.dtu.dk
Asbjørn ChristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 73asc@aqua.dtu.dk
Per E. ChristensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 57pc@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónStudentermedhjælperDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
Jørgen DalskovCheffiskerikonsulentDTU Aqua35 88 33 80jd@aqua.dtu.dk
Laura DiernæsStudentermedhjælperDTU Aqualdie@aqua.dtu.dk
Einar Eg NielsenProfessorDTU Aqua35 88 31 15een@aqua.dtu.dk
Josefine EgekvistSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 34 38jsv@aqua.dtu.dk
Lis Vinther ElmstedOverassistentDTU Aqua35 88 33 06lvi@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Helle FalborgKommunikationskonsulentDTU Aqua35 88 30 31hefal@aqua.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Antonio Agüera GarcíaPostdocDTU Aqua22 80 15 71aaga@aqua.dtu.dk
Flemming Thorbjørn HansenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 34 98ftho@aqua.dtu.dk
Manja Marie KudahlStudentermedhjælperDTU Aquammku@aqua.dtu.dk
Anders NielsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 54an@aqua.dtu.dk
Kristian Schreiber Plet-HansenPh.d.-studerendeDTU Aquakspl@aqua.dtu.dk
Lise SindahlFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 09ls@aqua.dtu.dk
Zachary CalefGæstDTU Aquas140885@student.dtu.dk
Henrik GislasonProfessorDTU Aqua35 88 33 61hg@aqua.dtu.dk
Ivo GrigorovForskningskoordinatorDTU Aqua21 31 63 74ivgr@aqua.dtu.dk
Jane GudmandsenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 33 67jagu@aqua.dtu.dk
Claus HalleKontorassistentDTU Aqua35 88 32 22ch@aqua.dtu.dk
Agnethe Nøhr HansenPh.d.-studerendeDTU Aquaagno@aqua.dtu.dk
Jakob Hemmer HansenSeniorforskerDTU Aqua35 88 31 47jhh@aqua.dtu.dk
Mie Johanne HansenPostdocDTU Aquamijhan@aqua.dtu.dk
Susanne HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 71sh@aqua.dtu.dk
Helle SørensenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 35hels@aqua.dtu.dk
Lars Magnus Wulf JacobsenPostdocDTU Aqualmwj@aqua.dtu.dk
Maj-Britt JacobsenLaborantDTU Aquambch@aqua.dtu.dk
Berit Sigsgaard JensenOverassistentDTU Aqua35 88 32 01bsj@aqua.dtu.dk
Anton Juhl JensenOverstyrmandDTU Aquaajuje@aqua.dtu.dk
Troels Kjeldbjerg JessenAkademisk medarbejderDTU Aqua93 51 14 53trkj@aqua.dtu.dk
Lasse Nyholm JessenStudentermedhjælperDTU Aqualnyh@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=orgDa
9 DECEMBER 2018