FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Telefonbogen indeholder alle medarbejdere på DTU Aqua. Brug søgefeltet herunder til at finde den person, du skal have fat i. Få flere oplysninger om personen ved at klikke på vedkommendes navn. 

Hvis du leder efter en person på et andet institut på DTU, kan du bruge søgeboksen "Find en DTU'er". 

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jacob RüschStewardDTU Aquajrys@aqua.dtu.dk
Alexandros KokkalisForskerDTU Aqua35 88 34 85alko@aqua.dtu.dk
Tróndur Jónsson KragesteenPh.d.-studerendeDTU Aquatjkr@aqua.dtu.dk
Martin Lykke KristensenPh.d.-studerendeDTU Aqua40 98 77 93makri@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 56mkru@aqua.dtu.dk
Finn LarsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 96fl@aqua.dtu.dk
Dennis LisbjergSektionslederDTU Aqua35 88 33 45deli@aqua.dtu.dk
Ivar LundSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 05il@aqua.dtu.dk
Brian MacKenzieProfessorDTU Aqua35 88 34 45brm@aqua.dtu.dk
Hanne Moos BilleSektionslederDTU Aqua35 88 33 07hmo@aqua.dtu.dk
Kristoffer OlsenSkibsassistentDTU Aquakriol@aqua.dtu.dk
Milan Møller PavlovicIT-medarbejderDTU Aqua35 88 32 21mp@aqua.dtu.dk
Henrik Bang PedersenMaskinchefDTU Aqua35 88 32 80hbp@aqua.dtu.dk
Lars-Flemming PedersenSeniorforskerDTU Aqua35 88 32 15lfp@aqua.dtu.dk
Per Bovbjerg PedersenSektionslederDTU Aqua35 88 32 56pbp@aqua.dtu.dk
Ove Refstrup PedersenMedhjælperDTU Aquaorpe@aqua.dtu.dk
Claus PerssonSkibsførerDTU Aqua20 12 13 94cper@aqua.dtu.dk
Jens Kjerulf PetersenProfessorDTU Aqua35 88 31 71jekjp@aqua.dtu.dk
Olav PetersenStyrmandDTU Aqua35 88 32 80pnv@aqua.dtu.dk
Jeremiah Grahm Plass-JohnsonPostdocDTU Aquajgpl@aqua.dtu.dk
Gesine RammStudentermedhjælperDTU Aquagesr@aqua.dtu.dk
Anna RindorfSektionslederDTU Aqua35 88 33 78ar@aqua.dtu.dk
Marie-Christine RufenerPh.d.-studerendeDTU Aquamruf@aqua.dtu.dk
Jill SchapiroStewardesseDTU Aquajilsc@aqua.dtu.dk
Marie Storr-PaulsenSektionslederDTU Aqua35 88 34 41msp@aqua.dtu.dk
Karl-Johan StæhrSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 32 71kjs@aqua.dtu.dk
Josianne Gatt StøttrupSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 42jgs@aqua.dtu.dk
Jon Christian SvendsenSeniorforskerDTU Aqua93 51 16 63jos@aqua.dtu.dk
Daniel TaylorPh.d.-studerendeDTU Aqua93 51 89 75dtay@aqua.dtu.dk
Mridul ThomasPostdocDTU Aquamrit@aqua.dtu.dk
Jan Werner ThomsenBiologoverassistentDTU Aqua61 13 81 68jweth@aqua.dtu.dk
Jonna TomkiewiczSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 08jt@aqua.dtu.dk
Anna TörnroosPostdocDTU Aquaannto@aqua.dtu.dk
Pieter Daniël van DenderenPostdocDTU Aquapdvd@aqua.dtu.dk
Morten VintherSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 33 50mv@aqua.dtu.dk
Lotte Worsøe ClausenSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 33 64law@aqua.dtu.dk
Morten CarøeFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 26mca@aqua.dtu.dk
Peter Hersom CaspersenProjektleder / skibsinspektørDTU Aqua35 88 32 80phca@aqua.dtu.dk
Asbjørn ChristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 33 73asc@aqua.dtu.dk
Per E. ChristensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 57pc@aqua.dtu.dk
Carla Tatiana Franco CordónVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 19 50ctfc@aqua.dtu.dk
Jørgen DalskovCheffiskerikonsulentDTU Aqua35 88 33 80jd@aqua.dtu.dk
Laura DiernæsStudentermedhjælperDTU Aqualdie@aqua.dtu.dk
Einar Eg NielsenProfessorDTU Aqua35 88 31 15een@aqua.dtu.dk
Josefine EgekvistSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 34 38jsv@aqua.dtu.dk
Lis Vinther ElmstedOverassistentDTU Aqua35 88 33 06lvi@aqua.dtu.dk
Rene Nyholm ErlandsenBiologoverassistentDTU Aqua24 65 58 33rner@aqua.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua35 88 34 89dean@aqua.dtu.dk
Thomas Frank-GopolosPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 31 06thofr@aqua.dtu.dk
Simone F. AndersenSpecialestuderendeDTU Aquasfan@aqua.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Gildas GlemarecPh.d.-studerendeDTU Aquaggle@aqua.dtu.dk
Farivar AzourBiologoverassistentDTU Aquafaaz@aqua.dtu.dk
Annegrete D. HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 32 38adh@aqua.dtu.dk
Henrik BaktoftForskerDTU Aqua35 88 31 08hba@aqua.dtu.dk
Frank Ivan HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 63fih@aqua.dtu.dk
Jesper Bak HansenStudentermedhjælperDTU Aquajebha@aqua.dtu.dk
Mikkel Richardt HansenSkibsassistentDTU Aquamriha@aqua.dtu.dk
Stina Bjørk Stenersen HansenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 33 85sb@aqua.dtu.dk
Jane BehrensSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 81jabeh@aqua.dtu.dk
Michael HolmFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 31 56mih@aqua.dtu.dk
Nina HolmLaboratorieoverassistentDTU Aqua35 88 33 66nh@aqua.dtu.dk
Søren BergSeniorrådgiverDTU Aqua35 88 31 27sbe@aqua.dtu.dk
Joan Holst HansenPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 31 07joaho@aqua.dtu.dk
Inger HornumLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 34 17ih@aqua.dtu.dk
Esther BeukhofPh.d.-studerendeDTU Aquaestb@aqua.dtu.dk
Kirsten Birch HåkanssonSpecialkonsulentDTU Aqua35 88 30 34kih@aqua.dtu.dk
Cornelia JaspersPostdocDTU Aquacoja@aqua.dtu.dk
Karin Lank JørgensenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 31 75karjo@aqua.dtu.dk
Michelle Grace Pinto JørgensenPh.d.-studerendeDTU Aquamichj@aqua.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Tine KastrupOverassistentDTU Aqua35 88 31 34tik@aqua.dtu.dk
Grete Solveig BygSekretærDTU Aqua35 88 32 69gsby@aqua.dtu.dk
Marja KoskiLektorDTU Aqua35 88 34 07mak@aqua.dtu.dk
Filipa da SilvaPh.d.-studerendeDTU Aquafdsi@aqua.dtu.dk
Anders KoedVicedirektørDTU Aqua35 88 31 46ak@aqua.dtu.dk
Kasper KristensenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 68kkr@aqua.dtu.dk
Henrik Kurt LarsenServicemedarbejderDTU Aqua35 88 33 13hkla@aqua.dtu.dk
Peter Vingaard LarsenFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 62pvl@aqua.dtu.dk
Svend-Erik LevinskyFiskeriteknikerDTU Aqua35 88 34 44sel@aqua.dtu.dk
David MannowSkibsførerDTU Aquadman@aqua.dtu.dk
Alice ManuzziPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 31 14alim@aqua.dtu.dk
Ciaran McLavertyPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Dorte MeldrupLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 31 44dm@aqua.dtu.dk
Karen-Lise Dons MensbergLaboratoriefuldmægtigDTU Aqua35 88 31 35klm@aqua.dtu.dk
Belén Jiménez MenaPostdocDTU Aquabmen@aqua.dtu.dk
Stefan NeuenfeldtSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 02stn@aqua.dtu.dk
Anders NielsenSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 54an@aqua.dtu.dk
J. Rasmus NielsenProfessorDTU Aqua35 88 33 81rn@aqua.dtu.dk
Jesper Holm NielsenSkibsassistentDTU Aquajhoni@aqua.dtu.dk
Julie Josias NielsenStudentermedhjælperDTU Aquajjni@aqua.dtu.dk
Kirsa NørregaardStudentermedhjælperDTU Aquaknor@aqua.dtu.dk
Jeppe OlsenAkademisk medarbejderDTU Aquajepol@aqua.dtu.dk
Mark PayneSeniorforskerDTU Aqua35 88 34 22mpay@aqua.dtu.dk
Michael Ingemann PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 28mip@aqua.dtu.dk
Stig PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 41sp@aqua.dtu.dk
Christian PetersenElektroteknikerDTU Aqua35 88 32 32chpete@aqua.dtu.dk
Søren Lorenzen PostPh.d.-studerendeDTU Aqua35 88 34 87slpo@aqua.dtu.dk
Herdís Gudlaug Rabølle SteinsdóttirStudentermedhjælperDTU Aquas162890@student.dtu.dk
Jesper Jørgen Brochstedt RasmussenSkibsinspektørDTU Aqua24 89 28 14jbro@aqua.dtu.dk
http://www.fiskepleje.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=100&oid=25&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=orgDa
23 NOVEMBER 2017